Kadın Sneaker Ayakkabı

101 Ürün Ürünleri Filtrele
%15
%17
%12
%17
%21
%17
%23
%20
%21
%21
%21
%20
%17
%17
%25
%15
%12

101 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Kadın Sneaker Ayakkabı

Kadın sneaker ayakkabı modelleri ile siz de tarzınızı her zaman en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Greyder, sahip olduğu geniş model yelpazesi ile size birçok seçeneği aynı anda sunar. Bulunduğunuz her ortamda tarzınızı yansıtmak istiyorsanız Greyder kadın sneaker ayakkabı modelleri kataloğuna hemen göz atabilirsiniz. Bağcıklı ve bantlı olan seçenekleri tercih ederek tarzınızın altına imzanızı atabilir ve spor kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kadın sneaker modellerinin çoğu poliüretan taban özelliğine sahiptir. Poliüretan olan sistemlerin belli oranda karıştırılması ile yine poliüretan bir köpük elde edilir. Bu sayede ısı yalıtımı sağlanmış olur. Kadın sneaker modellerinin poliüretan tabana sahip olması ile ayağınızda yokmuş hissi verir. Bu sayede zaman içerisinde ayağınızda ayakkabı sebebi ile bir ağırlık hissi durumu oluşmaz.

Dayanıklı Sneaker Ayakkabı Modelleri

Greyder kadın sneaker ayakkabı modelleri içerisinde %100 deri olma özelliğine sahip ayakkabı modelleri de mevcuttur. Bu sayede kadın sneaker ayakkabılar oldukça dayanıklı; deri yapısı zaman içerisinde kullanıma bağlı hızlı yıpranma olasılığını en aza indirger. Kadın sneaker modelleri hakiki deri olduğundan nefes alabilen bir yapıları da vardır. Bununla birlikte, günlük kullanımlarınızda ayakkabı içinde nem oluşma riskini de azaltmış olur. Aynı zamanda markanın sahip olduğu geniş model ve tasarım skalası içerisinden ister dikkat çekici bir tarzda ister sade ve şıklığın tamamlayıcısı bir ayakkabı seçimini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Beyaz kadın sneaker ayakkabı ile sadeliği stilinizle birleştirebilirsiniz. Bej kadın sneaker gibi tüm tonlarla uyum sağlayabilen bu renk seçeneği ile kullanım sağlayacağınız çoğu kıyafet kombinlerini patlatabilirsiniz. Bunun yanında hem şık hem de gösterişli olmak istediğiniz bir zamanda da kadın sneaker ayakkabı siyah ve simli olan modeli tercih edebilir ve kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Konfor ve Şıklığın Göstergesi Ayakkabılar

Bir ayakkabı seçiminde tercihleri büyük ölçüde etkileyen kriterler vardır. Kadın sneaker ayakkabı modelleri ile kendiniz konforlu bir deneyim yaşatırken şıklığınızı da bulunduğunuz her ortamda rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Kadın sneaker ayakkabı farklı renk seçenekleri ile ön plana çıkar ve farklı giyim tercihleri için de en uygun renkler rahatlıkla bulunabilir. Greyder kadın sneaker kaliteli malzemesi ve görünüşü ile beğenileri toplarken yeni sezonun da nabzını tutar. Siyah kadın sneaker ayakkabı size her durumda en iyi şekilde görünmenize yardımcı olacak bir deneyimi vaat eder. Greyder size, eşitli kombinlerinize uyum sağlayacak renk ve görünüşteki kadın sneaker ayakkabılar arasından özgür biçimde seçim yapma imkanı sunar. Güne göre, moda göre değişen kombin ve tarz seçenekleriniz için kadın sneaker ayakkabılar size büyük ölçüde yardımcı olur.

Uygun Fiyat Seçenekleri İle Kadın Sneaker Ayakkabı Çeşitleri

Bir ayakkabı için müşteriye sunduğu özelliklerin yanında uygun fiyat seçeneklerini sunması da oldukça önemlidir. Marka farklı zevklere hitap ettiği kadar farklı bütçe seçeneklerine de hitap etmesiyle birlikte oldukça akıllı bir yatırım seçeneği olabilir. Kadın sneaker ayakkabılar için belirlenen fiyatlar; sezonuna, kalitesine, rengine ve kullanılan malzemesine göre farklılık gösterebilir. Özellikle yürüyüş sporu için tercih edilebilecek ayakkabılar için ayağınızın içinde rahat edebilmesi ve bu rahatlık hissinin uzun süre devam etmesi oldukça önemli bir unsurdur. Greyder kadın sneaker çeşitleri iç dokuları süngerimsi ve delikli olan bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu bu özelliği ile ayakkabının içerisinde ayağınızın terleme süresini uzatmış olursunuz. Bu süre uzadıkça oldukça konforlu bir şekilde yürüyüş sporunuzu rahatlıkla ve sağlıkla tamamlayabilirsiniz.

Siz de avantajlı kampanyalar ve fiyat ayrıcalıkları ile hoş bir görünüş ve konforu aynı anda sunan Greyder marka kadın sneaker ayakkabılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Satın aldıktan sonra sezona güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster Kısalt
Yukarı Çık