Hakkımızda

Hakkımızda

​​

65 yılı aşkın tecrübesiyle kendine özgü tarzı ile ön plana çıkan Greyder, günün modasını yakalamak, ayakkabıda kaliteden ödün vermemek ve her zaman güvenebileceği bir markaya geniş bir yer açmak isteyenlerin markası olmaya devam ediyor.
 
Koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan ve standartlara bağlı kalmadan kendi tarzını yaratan Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer alıyor.
 
Markasının değerleri arasında kaliteli, güvenilir, etik değerlere bağlı, doğru ve dürüst bulunan Greyder, bunca yıllık sadık müşteri kitlesine her sezon yenilerini ekliyor.
 
 ‘Casual Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturan Greyder, 380’i aşkın satış noktasında deneyimli personeli ile hizmet veriyor. Ayakkabıyla teknolojiyi buluşturan Greyder, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya dayanıklı modelleriyle her mevsimde farkını ortaya koyuyor. %100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen Greyder, kalite ve fonksiyonelliği birleştirerek şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.
 
Greyder; çevreci ürünlerle oluşturduğu Greyder LAB, çocuklara kaliteli ve neşeli ürünler sunan Greyder Kids ve yakın dönemde şık tasarımlı ve fonksiyonel ürünlerle oluşturduğu Mont kategorisi ile tüketicilerine geniş bir yelpazede, onların hassasiyetlerini de gözeten ürünler sunuyor.
 
Zamansız tarzıyla yarınlara ilham kaynağı olan Greyder, küresel bir marka olmanın gerekliliklerini eksiksiz yerine getiriyor.

YARDIM İSTER MİSİN?

Müşteri temsilcimiz sana yardımcı olabilir.

0850 744 07 77

Hafta içi 09:00-18:00

YAZ KOLEKSİYONU

Alışverişe Başla

Hakkımızda
Yukarı Çık